WhatsApp
hızlı menü
Mobil Uygulama
Mobil uygulama ile fırsatları kaçırmayın

Havalimanında Araç Kiralama Nasıl Yapılır

Havaalanında Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama işlemleri pek çok yerde tercih edilen bir hizmettir. Ancak en fazla araba kiralanan yerlerin başında havaalanları gelir. Farklı şehir ya da ülkelerden gelen insanlar, ara. Kiralayarak gitmek istedikleri yere giderler. Bu nedenle havalimanında araç kiralama hizmetleri yaygın şekilde tercih edilir.

Havalimanında araç kiralayacak olan kişiler, gerekli belgeler ile firmaya başvuru yapmalıdır. Aynı zamanda internet üzerinden rezervasyon işlemi yaparak havaalanına araba da getirtilebilir. Kayseri araç kiralama hizmetleri kapsamında bu şekilde kiralama yapılabilir. Havalimanına gitmek ya da havalimanından bir yere gitmek için araba kiralanabilir.

Havalimanında Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Havalimanında araç kiralama işlemi yapmak isteyenler bazı şartları yerine getirmelidir. Öncelikle ehliyetleri ve nüfus cüzdanı ile kiralama talebinde bulunmak gerekir. Şehre gelmeden önce ise rezervasyon yaptırarak daha hızlı ve kolay bir şekilde araç kiralamak mümkün oluyor. Araba kiralama Kayseri hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin depozito vermesi de gerekir.

NOT : Firmamız Depozito, Provizyon ve Kredi Kartı Talep Etmemektedir.

Depozito sayesinde firma tarafından maddi olarak güvence sağlanır. Yakıt, alınan seviyede teslim edilmek zorundadır. Aynı zamanda kaza ve benzeri durumlarda da Kayseri oto kiralama firması ile hemen iletişime geçmek önemlidir. Raporun da anında tutulması gerekir. Bu şekilde hasarın sigorta tarafından karşılanması sağlanabilir.

Havalimanında Araç Kiralama Avantajları Nelerdir? 

Havalimanında araç kiralamanın birçok avantajı vardır. Öncelikle uçaktan iner inmez toplu taşıma gibi sorunlarla uğraşılmaz. Aynı zamanda havalimanında araç kiralama ile aracınız ayağınıza gelir.

Atomcar firması, Kayseri’de faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketi olarak havaalanlarında kiralama yapıyor. Sayısız araç modeli ile ihtiyaca uygun araçlar bu firmadan kiralanabilir. Havaalanından kiralanan araçlar hem tekrar havaalanına hem de şehir içindeki farklı teslimat noktalarına belirlenen süre içerisinde bırakılabilir.