WhatsApp
hızlı menü
Mobil Uygulama
Mobil uygulama ile fırsatları kaçırmayın

Kayseri Araç Kiralama Rehberi

Araç Kiralama Kayseri Havalimanı [ASR]
Araç Kiralama Kayseri Havalimanı [ASR], Kayseri - Havalimanı Erkilet
Ucuz araç kiralama merkezi Atomcar Kayseri Havalimanı'nda yurt dışı uçuşlarınız için indirimli fiyatlarla araba kiralayabilirsiniz. Web sitemiz size Kayseri için araç kiralama rezervasyonuna çocuk koltuğu, GPS ve ek sürücü gibi ekstralar ekleme seçeneği sunar. Bütçenize uygun konforlu bir araba kiralayarak şehri keşfedin.

Teslim alma yeriniz olarak Kayseri Havalimanı seçin, aileniz ve arkadaşlarınız için transfer düzenlemek için çok çeşitli araç ve özelleştirmeler arasından seçim yapın. Araç kiralama tekliflerimiz çoğunlukla Karşılama ve Karşılama hizmetleri, yol vergisi ve diğer vergileri içerir. Ekonomik, Lüx, Orta sınıf ve SUV Kayseri 'de en çok tercih edilen araç kiralamalarıdır.

Kayseri Havalimanı araç kiralama rehberi
Kapsamlı bir komplekse sahip olan çift terminalli Kayseri Havalimanı (ASR), dünyanın en iyi uluslararası havaalanlarından biridir. Bu havaalanı şehir merkezine arabayla yaklaşık 5-10 dakika uzaklıktadır ve bizim aracılığımızla araç kiralama hizmetinden yararlanarak Kayseri'de gezmek için kolay bir arba kiralama yapıp yola çıkın. Kayseri Havalimanı gidiş-dönüş terminalleri dışında havalimanına çok kısa mesafede halk otobüsleri, taksiler, otel otobüsleri ve araç kiralama ofisimiz bulunmaktadır.

Kayseri havalimanı Ofisimizle yaptığınız kiralamada hızlı teslimat ile aracınızı teslim alabilir ödemeyi araç başında yapabilirsiniz. Otelinize gidip dinlenebilir veya müthiş bir spor aktivitesi yapmak isterseniz Erciyes Kayak Merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Erciyes Kayak merkezi arası 30 km olup. Kayseri araç kiralama ile bu mesafeyi 20-30 içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Tüm bilgiler ve hızlı rezervasyon için Atomcar web sitesi veya mobil uygulamamızı hızlı bir şekilde kullanıp en uygun araç kiralama yapabilirsiniz.
Atomcar Kiraladıkça kazan kazandıkça yola çık.