WhatsApp

Kayseri Erciyes Araba Kiralama

Kayseri Erciyes Araç Kiralama Nedir?

Kayseri, Türkiye’de İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan en gelişmiş şehirlerden biridir. Hem turistik anlamda hem de eğitim, sanayi anlamında son zamanlarda fazlasıyla ilgi çeken bir şehir haline gelmiştir. Manzaraları ve doğal alanları ile fazlasıyla beğenilen bir şehir olmayı başarıyor.

Son zamanlarda ise normalden daha fazla ziyaretçi çekmeye başlamıştır. Şehir dışından gelen kişiler yaygın olarak bu şehirlerde araç kiralıyor. Firmamız tarafından Kayseri Erciyes araç kiralama hizmetleri sunuluyor.

Sunduğumuz hizmetler kapsamında şehir dışından gelen kişiler kolay bir şekilde araba kiralayabiliyor. Kayseri’de en çok gidilen yerlerden birisi Erciyes’tir. Kayak turizmi için en iyi yerlerden birisidir ve özellikle kış aylarında yoğun ilgi çeker. Kayseri Erciyes araç kiralama ile rahat bir gezi yapabilirsiniz.

Kayseri’nin gözbebeği olan Erciyes’e gitmek için toplu taşıma ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Kayseri araba kiralama hizmetlerimizden yararlanarak bir araba kiralayabilir ve istediğiniz zaman kolayca gidebilirsiniz.

Kayseri Şehir Merkezinden Erciyes’e Nasıl Gidilir?

Kayseri’ye gelen birçok kişinin ilk merak ettiği şey şehir merkezinden Erciyes’e nasıl gidileceğidir. Merkez ile Erciyes arasında yaklaşık olarak 25 km mesafe bulunur. Eğer buraya arabasız geldiyseniz Kayseri Erciyes araç kiralama avantajlarından yararlanarak Erciyes’e gitmek için Develi Yolu tercih edilebilir.

Şehir merkezinden İnönü Bulvarı’na yöneldikten sonra Tacettin Veli Bulvarı yönünde hafif sağa dönmek gerekir. Daha sonra ise Yavuz Caddesi’nde 700 metre ilerlemelisiniz. Daha sonra ise Erciyes Bulvarı’na bağlanarak 10 km boyunca ilerlemelisiniz. 10 km sonra yine 10 km kadar gitmeniz gereken Develi Yolu’na bağlanırsınız.

Develi Yolu’nda da belirtilen mesafe kadar ilerledikten sonra sağa girerek Erciyes’e ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ikinci bir güzergâh olarak merkezden Hacılar Yolu’na da bağlanmayı tercih edebilirsiniz.

Kayseri Erciyes araç kiralama firmamızdan bir araç kiralayarak tarif edilen şekilde Erciyes’e ulaşabilirsiniz. Belirttiğimiz iki yolu da güzergâh olarak tercih edebilirsiniz. Kayseri oto kiralama firması olarak çeşitli araç modellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Kayseri Havalimanı’ndan Erciyes Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Kayseri’ye şehir dışından gelen kişiler, Kayseri havalimanı araç kiralama firmamızdan istediği bir aracı kiralayabilir. Havalimanından Erciyes’e gitmek için şehir merkezine gidip oradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda direkt olarak havalimanından da Erciyes’e gitmek mümkündür. Kayseri araç kiralama firmamızdan bir araç kiralayarak kolay bir şekilde kayak merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havalimanı ile şehir merkezi arasında bulunan mesafe 6,4 kilometredir. İlk olarak havalimanından, Erkilet Havalimanı rotası 550 metre boyunca izlenmelidir. Daha sonra Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na ulaşılır.

Bu yolda ise 4,5 km boyunca düz bir şekilde ilerlemek gerekir. Daha sonra ise Sivas Bulvarı girişi sağ tarafta belirir. Buraya girip birkaç dakika ilerledikten sonra ise Cumhuriyet Meydanı’na varılır. Şehir merkezinden ise belirttiğimiz şekilde Erciyes’e gitmeniz mümkündür.

Kayseri Erciyes Araç Kiralama Hizmeti Nelerdir?

Kayseri’de hizmet veren bir firma olarak birbirinden farklı modellerde araçları kiralamanıza imkân veriyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında ekonomik fiyatlar ile araba kiralayabilirsiniz. Atomcar firması olarak Kayseri’ye yeni gelen kişilerin havalimanından araç alarak seyahatini daha rahat geçirmesini sağlıyoruz.

Kayseri’nin güzelliklerini görmek için konforlu araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Kayseri Erciyes araç kiralama firmamız, gerekli şartları sağlayan kişilerin araba kiralamasına imkân veriyor. Araba kiralamak isteyen kişinin ehliyeti en az 2 yıllık olmak zorundadır.

En az 23 yaşında olan ve 2 yıllık ehliyet sahibi olanlar araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir. Kayseri’yi gezmek ve Erciyes’e gitmek için ihtiyacınıza uygun bir araba kiralayabilirsiniz. Spor araba, aile arabası, ticari araç fark etmeksizin her türlü arabayı kiralamak için Kayseri Erciyes araç kiralama ile kolay bir şekilde irtibata geçebilirsiniz.