WhatsApp

Kayseri havalimanında korona covid testi yapılıyor mu?

Kayseri havalimanında korona covid testi yapılıyor mu?

Kayseri havalimanına giriş yapmadan hemen sağ tarafta koronavirüs covid testi yapılan test merkezi kuruldu. Yoğunluk durumu ve uçak kalkış saatinizeden 4 saat önce PCR 15-30 dakika öncesine kadar hızlı antijen testi yapılmaktadır.

Antijen testi 15-30 dakikada sonuç 250 TL 

Havalimanı Girişinde Açılan Covid 19 Test Merkezi ( PCR ) İle Raporlu Hızlı Test Süresi 3-4 Saat Fiyat Kişi Başı 250 TL'dir.

!! Daha Detaylı Bilgi İçin Telefon Numaraları !!

Tel: 0352 231 31 23 

Gsm: 0534 086 71 83 

Firmamızdan küçük bir bilgilendirme: Kayseri araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında bir araç kiralayabilir ve Erciyes’e kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Kayseri’de gezilecek yerler arasında Aladağlar Milli Parkı ile Sultan Sazlığı Milli Parkı da yer alır. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu parklar, turistler için ideal alanlar arasında yer alır. Bunların yanı sıra şelaleler, kaplıca, göller ve benzeri birçok doğal alanı bulunur.

Atomcar araç kiralama şirketi olarak sizlere Kayseri’yi doyasıya gezmeniz için Kayseri araba kiralama imkânı sunuyoruz. Bu doğrultuda hizmetlerimizden yararlanabilir ve ihtiyacınıza uygun bir araba kiralayabilirsiniz.

Kayseri araba kiralama fiyatları ise tercih ettiğiniz araca ve kiralama süresine bağlı olarak değişir. Araç kiralama hizmeti isterseniz bütçenize uygun modellerimizi tercih edebilirsiniz. Kayseri araç kiralama firmamız bu alanda kurumsal bir şirket olarak faaliyet göstermeye uzun süredir devam ediyor.