WhatsApp

Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma

Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları ve Randevu Alma Sorunsuz ve en hızlı şekilde Kayseri şehir hastanesi doktorları ve randevu alma sistemini kullanarak alabilirsiniz randevunun tarih ve saatini belirlemek de sizlerin elinde oluyor.

Kayseri Şehir hastanesinde muayene olmak için online olarak ya da Alo 182 üzerinden istenile doktor seçilerek randevu alınma imkanı bulunuyor. Kayseri Şehir Hastanesinden Randevu Alma Sorunsuz ve en hızlı şekilde Kayseri şehir hastanesi doktorları ve randevu alma sistemini kullanarak alabilirsiniz. Bu resmi MHRS randevu sistemi sayesinde hastanede görev alan tüm doktorları branşları ile birlikte görüntüleme şansına sahip olunurken aynı zamanda randevunun tarih ve saatini belirlemek de sizlerin elinde oluyor. Bu sistem sayesinde artık hastanelerde sıra bekleme ya da sıra almak için erkenden gelme dersi tamamı ile son bulmuş oldu.  1 Dakikada Randevu Alma Şehir hastanelerinden randevu almak hem çok kolay hem de çok kısa sürüyor. Bu anlamda MHRS sistemi kullanılarak 1 dakika gibi kısa sürede aradığınız randevuyu alma imkânına sahip oluyorsunuz. İnterneti olmayanlar için ise yine Alo 182 hatta aranarak birkaç dakikada istenilen hastane ve doktordan randevu alma imkânı bulunuyor.

Alınana Randevularda 15 Dakikaya Kadar Zaman Tanınması Kayseri şehir hastanesi randevusu için ister MHRS isterseniz de Alo 182 üzerinden alınan randevuların en önemli avantajlarından birisi de size oldukça esnek bir zaman imkânı sunmasıdır. Randevu saatinden 15 dakika önce hastanede olmanız sıranız geldiğinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde muayene olmanız için yeterli olacaktır. Bu sayede geçmişteki gibi hastane muayenesi için saatlerin hastanede geçmesinin önüne geçilmiş oluyor.

Ayrıca almış olduğunuz randevular için olağan dışı durumlar ya da çeşitli sebeplerden dolayı randevunuzu 15 dakika öncesine kadar sorunsuz bir şekilde iptal etme hakkınız bulunuyor. İptal edilmek istenilen randevular için herhangi bir cezai müeyyide ile karşı karşıya kalma durumu söz konusu değildir. Kayseri şehir hastanesi randevu iptal işlemi MHRS ve Alo 182 üzerinden yapılabiliyor. Kayseri şehir hastanesi İletişim Şeker Mah. Molu Cad.  Kocasinan / Kayseri Telefon : 0352 315 77 00 - 01 - 02