WhatsApp
hızlı menü
Mobil Uygulama
Mobil uygulama ile fırsatları kaçırmayın

Kayseride koronavirüs testi yapan hastaneler ve fiyatları

Türkiye’den yurtdışına seyahat etmek isteyenler için zorunlu olan PCR testleri, Kayseri Sağlık Müdürlüğü Seyyid Burhanettin Yerleşkesi (Eski Asker Hastanesi) ve 2 özel hastanede daha yapılmaya başlandı.
İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden yapılan açıklamada, "Sağlık Bakanlığı’nın COVİD19 ile ilgili bilgileri paylaştığı “https://covid19bilgi.saglik.gov.tr” sayfasında yayınlanan listeye göre yurtdışına seyahat edecek vatandaşlarımız, Covit19 PCR testleri, Kayseri Sağlık Müdürlüğü Seyyid Burhaneddin Yerleşkesi (Eski Asker Hastanesi), Özel System Hastanesi ve Özel Melikgazi Hastanesi’nde 250 TL karşılığında yaptırabilecekler." uyarısında bulunuldu.

 

Detagen Genetik Tanı Merkezi 

Kayseri Devlet Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi 

Acıbadem Kayseri Hastanesi

Dünyam Hastanesi 

Medical Palace Kayseri 

 

Firmamızdan küçük bir bilgilendirme: Kayseri araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında bir araç kiralayabilir ve Erciyes’e kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Kayseri’de gezilecek yerler arasında Aladağlar Milli Parkı ile Sultan Sazlığı Milli Parkı da yer alır. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu parklar, turistler için ideal alanlar arasında yer alır. Bunların yanı sıra şelaleler, kaplıca, göller ve benzeri birçok doğal alanı bulunur.

Atomcar araç kiralama şirketi olarak sizlere Kayseri’yi doyasıya gezmeniz için Kayseri araba kiralama imkânı sunuyoruz. Bu doğrultuda hizmetlerimizden yararlanabilir ve ihtiyacınıza uygun bir araba kiralayabilirsiniz.

Kayseri araba kiralama fiyatları ise tercih ettiğiniz araca ve kiralama süresine bağlı olarak değişir. Araç kiralama hizmeti isterseniz bütçenize uygun modellerimizi tercih edebilirsiniz. Kayseri araç kiralama firmamız bu alanda kurumsal bir şirket olarak faaliyet göstermeye uzun süredir devam ediyor.