WhatsApp

Konya havalimanında korona covid testi yapılıyor mu?

Konya havalimanı korona testi

Antijen testi 15 dakikada sonuç 175 tl

Değerli misafirlerimiz Konya havalimanında korona testi yapılmamaktadır!

Bu nedenle korona testinizi

Konya'da bulunan şehir hastanesi ve özel hastanelerden yaptırıp Konya havalimanı'na gidiniz. Şuan test yapılan havalimanları

İstanbul, Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya, İzmir Adnan Menderes, Dalaman, Bodrum, Malatya ve Trabzon, Kayseri Havalimanı

Firmamızdan küçük bir bilgilendirme: Kayseri araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında bir araç kiralayabilir ve Erciyes’e kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Kayseri’de gezilecek yerler arasında Aladağlar Milli Parkı ile Sultan Sazlığı Milli Parkı da yer alır. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu parklar, turistler için ideal alanlar arasında yer alır. Bunların yanı sıra şelaleler, kaplıca, göller ve benzeri birçok doğal alanı bulunur.

Atomcar araç kiralama şirketi olarak sizlere Kayseri’yi doyasıya gezmeniz için Kayseri araba kiralama imkânı sunuyoruz. Bu doğrultuda hizmetlerimizden yararlanabilir ve ihtiyacınıza uygun bir araba kiralayabilirsiniz.

Kayseri araba kiralama fiyatları ise tercih ettiğiniz araca ve kiralama süresine bağlı olarak değişir. Araç kiralama hizmeti isterseniz bütçenize uygun modellerimizi tercih edebilirsiniz. Kayseri araç kiralama firmamız bu alanda kurumsal bir şirket olarak faaliyet göstermeye uzun süredir devam ediyor.