WhatsApp
hızlı menü
Mobil Uygulama
Mobil uygulama ile fırsatları kaçırmayın

Milas-Bodrum havalimanında korona covid testi yapılıyor mu?

Milas-Bodrum havalimanında korona covid testi yapılıyor mu?

Milas-Bodrum havalimanında korona covid testi yapılmaktadır. fakat yoğunluk durumu ve uçak kalkış saatiniz kısıtlı ise lütfen daha hızlı test veren hastanelere başvurunuz.

Antijen testi 15 dakikada sonuç 175 tl 

Havalimanı İçerisinde Açılan Covid 19 Test Merkezi ( PCR ) İle Raporlu Hızlı Test Süresi 1 Saat Fiyat Kişi Başı 25 Euro'dur.

Raporlu Sürüntü Test Süresi 3 Saat İle 6 Saat Arası Fiyat Kişi Başı 17.5 Euro'dur. 

Milas-Bodrum araba kiralama işlemlerinizi internet sitemizden veya mobil uygulamamızdan kolayca yapın aracınızı Milas-Bodrum araç kiralama havalimanı ofisinden teslim alın.

 

Firmamızdan küçük bir bilgilendirme: Kayseri araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında bir araç kiralayabilir ve Erciyes’e kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Kayseri’de gezilecek yerler arasında Aladağlar Milli Parkı ile Sultan Sazlığı Milli Parkı da yer alır. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu parklar, turistler için ideal alanlar arasında yer alır. Bunların yanı sıra şelaleler, kaplıca, göller ve benzeri birçok doğal alanı bulunur.

Atomcar araç kiralama şirketi olarak sizlere Kayseri’yi doyasıya gezmeniz için Kayseri araba kiralama imkânı sunuyoruz. Bu doğrultuda hizmetlerimizden yararlanabilir ve ihtiyacınıza uygun bir araba kiralayabilirsiniz.

Kayseri araba kiralama fiyatları ise tercih ettiğiniz araca ve kiralama süresine bağlı olarak değişir. Araç kiralama hizmeti isterseniz bütçenize uygun modellerimizi tercih edebilirsiniz. Kayseri araç kiralama firmamız bu alanda kurumsal bir şirket olarak faaliyet göstermeye uzun süredir devam ediyor.